FsmKurye Samatya Kurye

Kurye Gültepe KuryeWeb sitenizi çevrimiçi olarak nasıl daha görünür hale getireceğiniz konusunda bilgi ararken, arama motoru optimizasyonu yahut SEO meselesi için çok fazla fazla bilgi edineceksiniz. Normalde, aşırı fazla işaret ve ipucu alacaksınız. ancak, sık sık duymadığınız şey, yapmamanız gereken şeylerin bir listesi. Bu aslında yapmanız gereken kadar önemlidir. Ne yapmamanız gerektiğine dair bir kontrol listeniz olduğunda, sahip olduğunuz şeylerin önlenmesi gereken şeylerin bir listesi. Bu, doğru yolda olduğunuzdan emin olmanın harika bir yoludur. Bu makalede, kötü SEO stratejistlerinin kendi web sitelerine dikkat çekmek için yaptıkları birkaç fikir edineceksiniz.

Kurye Güzelyalı KuryeMuhtemelen, benzersiz anahtar kelimeler kullanma hakkında çok aşırı fazla strateji uzmanının konuştuğunu duymuşsunuzdur. Burada bir sürü gerçek var. Benzersiz anahtar kelimeler ve başlık etiketleri, başkaları dışarıda kaldığında web sitenizi getirecektir. Bu akıllı bir strateji olsa da, aşırı sıkıntıdan kaçınmak istiyorsunuz. öteki bir deyişle, çok aşırı benzersiz olmaya çalışmayın. kişilerin benzersiz olmaya çalışmanın bir yolu, goofy mizahi başlık etiketlerini bulmaktır. Bu, okuyucular aradıkları sırada bu unvanı geçtikleri zaman talep alanları parıldar. Buradaki mantık sağlam olsa da, bir ürünü satmaya çalıştığınızı anlamalısınız. eğer aşırı eğlendiğinizi düşünüyorsanız, blogunuzu ve ya makalenizi tıklayan bireyleri alacaksınız, ancak size güvenme olasılığı düşük olacak.
Kaçınılması gereken başka bir şey yanıltıcı başlıklar ve anahtar kelimelerdir. Bu bazen yapmak cazip gelebilir. Makalelerinizi mümkün olduğunca aşırı alakalı anahtar kelimelerle doldurmak istersiniz. Web kullanmakta olanları sitenize getirmek istiyorsunuz. Anahtar kelimeleri eklemeye ve makalenizde yada blogunuzda yazdıklarınızla alakası olmayan başlık etiketleri oluşturmaya başlarsanız, potansiyel müşterilerinizi rahatsız edersiniz. Bu ürünleri satsanız bile, eğer blogda değilse, onu dışarıda bırakmak zorundasınız. Bu yanlış reklamlara benzeyen bir şey. Asla iyi bir düşünce değildir.

Kurye Perpa KuryeSEO stratejisine gelince, bu hataları önlemek için size FSMKURYE yardımcı olabilecek bir uzmanınız olduğundan emin olmak isteyeceğinizden aşırı fazla hata var. Bir profesyonel neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını bilir ve sizi yanlış yola sokmaz.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *